Reklama

Dzień dobry Katowice. Dzisiaj strajk nauczycieli

Ł. K.
Jest piątek, 31 marca. Zgodnie  z prognozą IMGW, ostatni dzień marca ma być pogodny. Przez większą część dnia niebo będzie bezchmurne. Będzie też ciepło. Termometry pokażą od 7 stopni Celsjusza rano do około 19 stopni po południu. Wiatr ma wiać z prędkością ok. 3 m/s.

Dzieje się w Katowicach:

O godz. 10.00 otwarcie boiska Arena Wełnowiec wybudowanego ze środków z Budżetu Obywatelskiego (przy Gimnazjum nr 9, ul. Krzyżowa 12). W programie m.in. mecz Urząd Miasta kontra młodzież z Wełnowca. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 12.00 przed budynkiem Śląskiego Kuratorium Oświaty strajk nauczycieli.

O godz. 17.00 w Muzeum Historii Katowic spotkanie „Klubu katowickiej filiżanki”. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 18.00 w Muzeum Śląskim wernisaż wystawy „Nie jestem już psem”. Wstęp wolny. Więcej TUTAJ.

O godz. 19.00 na pl. Jana Kasprowicza rozpocznie się VI Murckowski Nocny Rajd Rowerowy. Więcej TUTAJ.

Dzisiaj w portalu Katowice24.info:

Jedna ulica zmieni nazwę, powstaną też trzy nowe skwery. Katowiccy radni przegłosowali uchwały w tej sprawie.

Na ten remont trzeba było długo czekać. Rozpoczęła się realizacja zadania z Budżetu Obywatelskiego z 2015 roku. Wkrótce plac w śpródmieściu będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Wczoraj pisaliśmy m.in. o tym, że

Śląskie Wesołe Miasteczko zmieniło nazwę. Słowacki inwestor ogłosił też nowości jakie pojawią się w tym sezonie. Jest też nowy cennik. Więcej TUTAJ.

Tramwaje Śląskie będą miały nowego prezesa. Obecny zrezygnował z udziału w kolejnych wyborach po 6 latach kadencji. Więcej TUTAJ.

Liczba miejsc jest ograniczona, a chętnych nie brakuje. Żeby dostać się do przedszkola, dzieci będą musiały spełniać konkretne kryteria. Radni ustalili też opłaty za korzystanie z przedszkoli poza darmowymi godzinami. Więcej TUTAJ.

 

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij