Reklama

Dyskoteka na katowickim Rynku. Impreza nie tylko dla łyżwiarzy

Ł. K.
Pokaz łyżwiarstwa figurowego, lekcje z instruktorami i muzyka. Tak ma wyglądać „Dyskoteka na lodzie” na katowickim Rynku. Udział w imprezie będzie darmowy.

Ferie w województwie śląskim dopiero za niecałe dwa tygodnie. Imprezę na katowickim Rynku można potraktować jako zapowiedź zimowej przerwy w nauce. To propozycja dla młodszych oraz nieco starszych łyżwiarzy. Jednak nawet początkujący będą mogli wziąć w niej udział. Podczas imprezy pod nazwą „Dyskoteka na lodzie” zaplanowano kilka atrakcji. Wydarzenie rozpocznie pokaz łyżwiarstwa figurowego w wykonaniu Uczniowskiego Kluby Łyżwiarskiego „Spin” z Katowic. To o godzinie 17. Po pokazie rozpocznie się zimowa dyskoteka. W jej trakcie na tafli pojawią się instruktorzy klubu. Będą pokazywali łyżwiarskie sztuczki i tłumaczyli jak je wykonać. Najmłodsze dzieci wezmą udział w animacjach z wielką maskotką. O oprawę muzyczną zadba DJ Mateo. Będzie też prezent dla tych, którzy przyjdą pojeździć jako pierwsi. 100 osób otrzyma vouchery na kubeczek gorącej czekolady. Osoby, które nie mają łyżew, nie muszą rezygnować z udziału. Przy lodowisku będzie otwarta wypożyczalnia. Sobotnia impreza rozpocznie się o godzinie 17 i potrwa do 21. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij