Reklama

Dwie osoby zostały ranne w wypadku w Załężu. Policja szuka świadków

Ł. K.
Po wypadku na ruchliwym skrzyżowaniu w Katowicach dwie osoby trafiły do szpitala. Policja ustala dokładny przebieg zdarzenia i prosi o kontakt każdego, kto widział wypadek.

Nieco ponad tydzień temu doszło do wypadku na ruchliwym skrzyżowaniu w Katowicach. W jego wyniku dwie osoby trafiły do szpitala. Chodzi o zdarzenie z 19 stycznia. Na skrzyżowaniu ulic Bocheńskiego, Gliwickiej i Brackiej zderzyły się dwa samochody osobowe – citroen i mercedes. Wszystko działo się w nocy, około godziny 2.30. W wypadku ucierpiały dwie osoby. Kierujący citroenem 24-letni mężczyzna i 20-letnia pasażerka mercedesa trafili do szpitala. Od tamtej pory policja stara się ustalić dokładny przebieg zdarzenia. Wszystkie osoby, które były jego świadkami, proszone są o kontakt z Wydziałem d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu KMP Katowice przy ul. Lompy 19 (pokój 456) lub o kontakt telefoniczny pod numerami telefonów: 32/200-24-16 i  32/200-23-09 (telefony czynne w godz. 8-14).

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij