Reklama

Dwie kolizje w tunelu pod rondem i długi korek

Ł. K.
Korek zaczynał się już na wysokości Castoramy, na DTŚ. Tunel w kierunku Sosnowca był zamknięty, a sprzątanie miejsc wypadków trwało około godzinę.

Kierowcy ostrzegali się nawzajem i doradzali, żeby odpuścić sobie dojazd do Katowic DTŚ-ką. W tunelu doszło do dwóch kolizji w małym odstępie czasowym. Najpierw, o godzinie 7.49, policja odebrała zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych i cysterny. Pojazdy zderzyły się na wysokości wylotu tunelu w stronę Sosnowca. Powodem kolizji była nieprawidłowa zmiana pasa ruchu. Pięć minut później, na wjeździe do tunelu i w tym samym kierunku, zderzyły się dwa samochody osobowe z jednym ciężarowym do przewozu materiałów sypkich. W obydwu wypadkach nie było poszkodowanych. Mniej więcej godzinę zajęło służbom odholowanie uszkodzonych pojazdów i posprzątanie miejs wypadków. O godzinie 9. 25 ruch w tunelu w kierunku SOsnowca został przywrócony.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij