Reklama

Dwa dni bez prądu w Silesia City Center, czyli weekend z grami planszowymi

Ł. K.
Największą popularnością cieszą się gry na konsolę i komputer. Jednak przez dwa dni klienci SCC będą mogli spróbować innej rozrywki. „Planszówki” mają coraz więcej zwolenników, również wśród dorosłych. Będzie można nie tylko zagrać, ale również wygrać gry planszowe.

Będą trzy gry w wersji XXL, w których gracze sami będą pionkami. Poza tym powstanie 12 stanowisk. Na każdym z nich, dzięki pomocy animatora, będzie można poznać inną grę. Gracze będą mogli zagrać w gry takie jak: „Wsiąść do pociągu: Europa”, „Dobble”, „Dixit” czy „Pędzące ślimaki”.

Dla uczestników przygotowany został również konkurs. Gry planszowe zostaną podzielone na trzy kategorie czasowe: krótkie, średnie i długie. Każda z kategorii będzie oznaczona innym kolorem. Dwustu graczy, którzy jako pierwsi zapełnią kupon konkursowy 3 pieczątkami w 3 kolorach, zdobędzie nagrody w postaci gier planszowych.

Impreza, w sobotę i niedzielę, odbędzie się między godziną 13 a 18. Udział jest darmowy.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij