Reklama

Długi korek w Katowicach. Zderzyły się trzy samochody

fot. Krzysztof Wątroba

Łukasz Kądziołka
Tunel w kierunku Sosnowca został zamknięty na około 1,5 godziny. Zderzyły się trzy samochody, a jedna osoba trafiła do szpitala. Teraz ruch powinien już odbywać się płynnie.

Korek pod Rondem im. Jerzego Ziętka i przed wjazdami do tunelu ciągnął się już od wjazdu do Katowic. Ruch w kierunku Sosnowca był utrudniony przez ok. 1,5 godziny, a ul. Chorzowską i al. Roździeńskiego odbywał się bardzo wolno. Z powodu kolizji tunel został zamknięty. Około godz. 11.45 policja otrzymała zgłoszenie o kolizji 3 samochodów. Przy wylocie z tunelu, na wysokości os. Gwiazdy, zderzyły się: skoda, man i volkswagen. Jedna osoba została ranna i trafiła do szpitala. Poszkodowana kobieta została przebadana, nie miała poważnych obrażeń. Około godz. 13 ruch w tunelu został przywrócony.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij