Reklama

Dla podróżników i nie tylko. Targi turystyczne GLOBalnie w MCK

Podczas targów będzie można wygrać tygodniowy pobyt w domku campingowym nad włoskim jeziorem Garda

Podczas targów będzie można wygrać tygodniowy pobyt w domku campingowym nad włoskim jeziorem Garda

Ł. K.
Spotkania z podróżnikami i prawie 200 wystawców z różnych stron świata. Na targach w MCK pojawi się między innymi Aleksander Doba. Będą stoiska prezentujące ofertę turystyczną państw i biur podróży. Można będzie też wgrać wycieczkę do Tunezji.

Przez trzy dni MCK będzie gościło wystawców m.in. z Tunezji, Belgii, Gruzji, Słowacji, Węgier, Litwy i Ukrainy. Będą stoiska touroperatorów, biur podróży, hoteli, ośrodków spa. Prezentować ofertę będą też polskie miasta uzdrowiskowe i regiony, a najlepsze atrakcje w całym kraju będzie można poznać na stoiskach narodowych m.in. Tunezji i Włoch. Jednocześnie odbędą się spotkania z podróżnikami i blogerami turystycznymi. Wśród gości pojawi się słynny Aleksander Doba. Z kolei Jakub Porada opowie jak podróżować tanio i często. W programie znalazły się występy artystyczne zespołów regionalnych oraz degustacje regionalnych przysmaków. Uczestnicy targów będą mieli szansę na wygranie turystycznych nagród jak tygodniowy pobyt nad jeziorem Garda i dwuosobowa wycieczka do Tunezji.

Targi GLOBalnie 2017 potrwają od piątku do niedzieli i będą otwarte w godzinach:
31 marca (piątek): 10 – 17
1 kwietnia (sobota): 10 – 18
2 kwietnia (niedziela): 10 – 16

Wstęp na targi w piątek będzie kosztował: bilet normalny – 25 zł, bilet ulgowy: – 6 zł (emeryci, renciści, młodzież szkolna, studenci), bilet rodzinny: 25 zł (min. 3 osoby, w tym dzieci do lat 16).
W sobotę i niedzielę za bilet normalny trzeba będzie zapłacić 12 zł. Pozostałe ceny bez zmian. Pełny program targów jest dostępny TUTAJ.

Dla naszych czytelników będziemy mieli 5 podwójnych wejściówek na to wydarzenie. Informacja o tym jak je zdobyć znajdzie się w naszym newsletterze, który wyślemy o godz. 12.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij