Reklama

Diler z Ligoty zatrzymany. Trzymał amfetaminę w zamrażalniku

Ł. K.
Sprzedawał narkotyki na ulicy, kiedy zatrzymała go policja. W trakcie przeszukania  jego mieszkania, policjanci znaleźli prawie kilogram amfetaminy. Teraz diler z Ligoty siedzi w policyjnym areszcie, a jego klienci usłyszeli zarzuty.

Na jednej z ulic w Ligocie policjanci zatrzymali w środę handlarza narkotykami. Został złapany na gorącym uczynku. Miał akurat dwóch klientów. Funkcjonariusze od razu przeszukali jego samochód. Znaleźli w nim amfetaminę. Jednak jeszcze więcej narkotyku było mieszkaniu 38-letniego mężczyzny. Diler trzymał narkotyki w zamrażalniku. Łącznie funkcjonariusze z wydziału antynarkotykowego zabezpieczyli prawie 1 kg amfetaminy. 38-latek usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielania. Na razie trafił do aresztu na 3 miesiące. Jego klienci usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij