Reklama

Diler wyrzucał narkotyki przez okno. Policja złapała go po pościgu

Redakcja
Nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Ostatecznie został zatrzymany na ul. Sławka. W samochodzie miał narkotyki. Część zdążył wyrzucić podczas pościgu. Okazało się, że 25-latek sam był pod wpływem amfetaminy.

W poniedziałek około godz 19:40 policyjny patrol chciał zatrzymać do kontroli audi na ul. Witosa. Kierowca zignorował jednak sygnały świetlne i dźwiękowe i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg.  W trakcie ucieczki kierowca zaczął wyrzucać przez okno narkotyki. Został zatrzymany na ul. Sławka. W samochodzie miał amfetaminę, z której można było wyprodukować 120 porcji dilerskich, działkę marihuany i 2 tabletki ekstazy.

25-latek usłyszał już zarzuty. Odpowie nie tylko za posiadanie narkotyków i jazdę pod ich wpływem, ale i  za ucieczkę przed policją.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij