Reklama

Dąb, Piotrowice i Dąbrówka Mała. Kolejne prezentacje projektów do Budżetu Obywatelskiego

Fot. www.katowice.eu.

Ł. K.
Jedni chcą parkingów, inni zieleni. Na co będzie można głosować w tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego w Katowicach dowiedzą się dzisiaj mieszkańcy Piotrowic, Ochojca, Dębu i Dąbrówki Małej. Otwarte spotkania rozpoczynają się o godz. 17.

W sumie pozytywnie rozpatrzonych wniosków, które wpłynęły z tych trzech dzielnic, jest 44. Niektóre z nich dotyczą budowy nowych lub remontu obecnych miejsc do wypoczynku, takich jak parki i place zabaw. Inne mają na celu stworzenie nowych parkingów. Wiele projektów kładzie nacisk na remonty i budowę chodników. Naprawy  wymagają między innymi te znajdujące się wewnątrz osiedla Ducha w Dębie. Zarówno tu, jak i w Piotrowicach-Ochojcu pojawił się projekt stworzenia stacji wypożyczania rowerów miejskich.

W Ochojcu można zagłosować za organizacją kolejnego zlotu militarnego, a w Dąbrówce Małej jest szansa na powstanie przyjaznej przestrzeni dla ptaków śpiewających lub psiego parku z torem przeszkód.
Dzisiejsze spotkania rozpoczną  się o godz. 17 w:

Piotrowicach-Ochojcu, MDK „Południe”, ul. Gen. J. Jankego 136
Dębie, MDK „Koszutka”, ul. Krzyżowa 1
Dąbrówce Małej, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, ul. Grzegorzka 4

Wszystkie projekty zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego można znaleźć  TUTAJ.

 

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij