Reklama

Carrefour ma się powiększyć

Ł. K.

Leżący na terenie Centrum Handlowego „Dąbrówka” hipermarket Carrefour chce się rozbudować. Firma nie zdradza na razie szczegółów inwestycji.

Carrefour uzyskał już warunki zabudowy, ale wniosku o pozwolenie na budowę jeszcze nie złożył. Z tzw. wuzetki wynika, że spółka chce rozbudować swój istniejący budynek. Na dwóch kondygnacjach (drugiej i trzeciej) mają się mieścić parkingi. Parking ma się również znaleźć w miejscu stacji benzynowej. Łącznie liczba miejsc postojowych przy centrum ma wzrosnąć do 606.

Frontowa elewacja ma mieć od 7,5 do 11 metrów wysokości. Dlaczego Carrefour się rozbudowuje i czy w centrum pojawią się nowe sklepy? Na te pytania biuro prasowe spółki nie odpowiedziało. Biuro prasowe w odpowiedzi napisało tylko, że planowana inwestycja to „wyłącznie remodeling obiektu”.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij