Reklama

Biurowiec przy al. Roździeńskiego już gotowy

G. Ż.
Ma sześć kondygnacji, 11,6 tys. m kw powierzchni i powstał na zapotrzebowanie konkretnej firmy, która wprowadzi się do niego w połowie kwietnia. Przy al. Roździeńskiego 188H zakończyła się budowa, której inwestorem jest katowicki deweloper BREMA.

Budowa trwała 12 miesięcy. W budynku, w którym 6225 m kw. zajmuje powierzchnia biurowo-usługowa, są też lobby, taras widokowy, zielone strefami relaksu, podziemny parking na 118 samochodów oraz rowerownia z szatnią i prysznicami. Projekt biurowca powstał w katowickiej pracowni Wojciecha Wojciechowskiego.

Część budynku zajmie polska firma informatyczna BPSC SA (Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych SA). To właśnie z jej przedstawicielami były konsultowane funkcjonalność i układ biur, metraż i rozłożenie pomieszczeń. Pracownicy firmy zajmą 3 z 6 kondygnacji, nieco ponad połowę dostępnej powierzchni (3,5 tys. m kw.). Do dyspozycji będą mieć m.in. taras widokowy na dachu. Docelowo będą na nim umieszczone m.in. siedziska.

Wśród innych najemców inwestor zapowiada m.in. firmę MDM, która na II kondygnacji urządzi salon pokazowy z meblami. Reszta biurowca na razie jest wolna.

Deweloper zapowiada, że będzie budował w Katowicach podobne biurowce, czyli dopasowane do konkretnego najemcy.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij