Reklama

Biurowiec KTW wyższy już nie będzie

Redakcja
Trwa budowa pierwszego biurowca KTW. Budynek osiągnął już najwyższy punkt konstrukcyjny i zgodnie z tradycją budowlaną, została na niego wciągnięta wiecha.

Jak zapewnia inwestor biurowca, spółka TDJ Estate, budowa przebiega zgodnie z harmonogramem. Termin oddanie budynku do użytku został wyznaczony na czerwiec 2018 roku.

Zdjęcia: materiały prasowe.

Główna konstrukcja .KTW I jest już gotowa. Trwa montaż elewacji, która składa się z paneli zbudowanych ze szkła, stali i betonu. Obecnie są one mocowane na poziomie +7.  Wewnątrz trwają prace instalacyjne i wykończeniowe. Podziemne garaże są już prawie gotowe. W połowie września ma się rozpocząć budowa układu drogowego przy biurowcu.

Biurowce KTW I i II będą połączone trzykondygnacyjnym podziemnym garażem. Większość powierzchni budynków będzie pełniła funkcje biurowe. Część została zarezerwowana na handel i usługi. Biurowce zaprojektowała pracownia Medusa Group.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij