Reklama

Będzie nowa droga dla inwestorów. Miasto ogłosiło przetarg

Orientacyjny przebieg łącznika pomiędzy ul. Surowcową a ul. Magazynową (zaznaczone na czerwono).

Ł. K.
Nowa droga powstanie na granicy dwóch dzielnic. Będzie ogólnodostępna, ale ma służyć głównie skomunikowaniu terenów inwestycyjnych. Swoje hale ma w tym miejscu duża firma farmaceutyczna.

O budowie wielkopowierzchniowych magazynów firmy Farmacol, związanej z branżą farmaceutyczną, pisaliśmy już kilka razy. Inwestycja Farmacolu za ponad 100 mln zł jeszcze jest w trakcie realizacji. Z kolei miasto przygotowuje się do budowy nowej drogi zaraz obok działki firmy. Powstanie łącznik pomiędzy ulicami Magazynową i Bagienną, a ul. Surowcową. Od strony DK 86 znajdzie się rondo. Wzdłuż drogi będzie przebiegał chodnik. Miasto na sam projekt wyda nieco ponad 41 tys. zł. Oferty w przetargu można składać do 12 grudnia. Jak poinformował nas urząd miasta, droga klasy lokalnej będzie ogólnodostępna. Jednak cała inwestycja ma na celu skomunikowanie terenów inwestycyjnych.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij