Reklama

Będą wbiegać po schodach na Altusa

Grzegorz Żądło
Do pokonania będzie 30 pięter. Ci, którzy dobiegną, będą mogli powiedzieć, że zdobyli najwyższy budynek w południowej Polsce. W niedzielę odbędą się Mistrzostwa Polski Firm i Instytucji w biegu po schodach. Start o godz. 11. Jeszcze można się zgłosić.

To już kolejna edycja imprezy, która na starcie gromadzi zarówno zawodowców, jak i amatorów. Pobiec mogą wszyscy chętni, którzy urodzili się w roku 2000 lub wcześniej i mogą pochwalić się dobrym stanem zdrowia. Młodzież poniżej 18 roku życia musi mieć zgodę rodziców lub kierownika ekipy. Warunkiem udziału w biegu jest podpisanie karty uczestnictwa w formularzu zgłoszeniowym w dniu zawodów.
Żeby wystartować, trzeba też wpłacić wpisowe, które w dniu zawodów wynosi 70 zł. Biuro zawodów oraz szatnie znajdują się w Instytucie Fizyki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, ul. Uniwersytecka (po drugiej stronie ulicy) i będą czynne w niedzielę od godz. 8 do 10.

Więcej informacji o biegu można znaleźć TUTAJ.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij