Reklama

Będą utrudnienia w rejonie budowy Galerii Libero

Ł. K.
Trwa przebudowa dróg w rejonie powstającej Galerii Libero. Za kilka dni rozpocznie się kolejny etap prac. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami.

W ciągu najbliższych dni rozpocznie się kolejny etap prac w związku z przebudową dróg w okolicy budowanej Galerii Libero. Przebudowa w rejonie skrzyżowania ulic: Kościuszki, Kolejowej i gen. Jankego trwa już od kilku miesięcy. Teraz drogowcy wyłączą z ruchu krótki odcinek. Północna część ul. gen. Jankego zostanie zamknięta. Zmiany w organizacji ruchu zostaną wprowadzone od skrzyżowania z ul. Kolejową do skrzyżowania z drogą dojazdową do sklepu Lidl. Dojechać do sklepu będzie można objazdem, który zostanie poprowadzony ulicami Kolejową i Kościuszki. Prace mają rozpocząć się w czwartek, 16 listopada i potrwają do końca stycznia 2018 roku. Przez cały czas dojście pieszych do sklepów i lokali usługowych położonych przy ul. Jankego ma być utrzymane.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij