Reklama

Będą utrudnienia na DK 86. Rusza przebudowa wiaduktu

Prace przygotowawcze do remontu wiaduktu nad DK 86 w czerwcu 2017 r.

Redakcja
Rozpoczyna się drugi etap przebudowy wiaduktu nad drogą krajową nr 86. Zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia.

Remont wiaduktu w Murckach rozpoczął się w czerwcu ubiegłego roku. Teraz rusza drugi etap przebudowy. Z tego powodu wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. W poniedziałek, 16 kwietnia, w rejonie wiaduktu ruch w obu kierunkach będzie się odbywał jedną jezdnią. Kierowcy jadący do Mysłowic i w przeciwną stronę będą mogli korzystać tylko z dwóch pasów jezdni w kierunku Murcek. Kolejne zmiany zaplanowane zostały na wtorek, 17 kwietnia, pod remontowanym wiaduktem w ciągu ul. Kołodzieja. Na ul. Bielskiej zamknięta zostanie jezdnia w kierunku Katowic. Kierowcy jadący do centrum miasta i w stronę Tychów pojadą jedną jezdnią w obu kierunkach. Otwarta będzie jezdnia jedynie w kierunku Tychów. Wszystkie prace remontowe mają zakończyć się w październiku. Na kolejnych etapach prac planowane są następne zmiany w organizacji ruchu.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij