Reklama

Będą mandaty za „zieloną strzałkę”

Ł. K.
Kierowcy po raz kolejny są kontrolowani na dwóch skrzyżowaniach w Katowicach. Policja informuje, że to ogólnopolskie działania. Akcja ma potrwać cały dzień.

Już wiele razy policja sprawdzała w tych miejscach kierowców. Zwykle akcja kończy się spora liczbą mandatów. Dzisiaj od rana znowu w dwóch miejscach można trafić na kontrolę policji. Funkcjonariusze mają za zadanie sprawdzać czy kierowcy przejeżdżają prawidłowo na tzw. zielonej strzałce. Chodzi o skrzyżowanie ulic Warszawskiej ze Szkolną i przy zjeździe na autostradę A4 z ul. Francuskiej. Jak informuje kom. Aneta Orman, oficer prasowy KMP Katowice, to ogólnopolskie działania policji. Akcja pod nazwą NURD (czyli niechronieni uczestnicy ruchu drogowego) odbywa się cyklicznie. Dzisiaj potrwa do godziny 22.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij