Reklama

Awaria Tauron Ciepło w Katowicach. Nie ma ogrzewania i ciepłej wody

Grzegorz Żądło
W dużej części Katowic nie ma ogrzewania i ciepłej wody. To efekt awarii na magistralnej sieci ciepłowniczej. Na razie nie wiadomo kiedy awaria zostanie usunięta, bo dopiero trwa jej lokalizowanie.

Późnym popołudniem w Katowicach przestała lecieć z kranów ciepła woda, a kaloryfery zrobiły się zimne (tam gdzie już grzały). Problem mają mieszkańcy Koszutki, Bogucic, Śródmieścia, os. Paderewskiego, Zawodzia, Brynowa, Muchowca, Załęskiej Hałdy, Ligoty oraz Piotrowic (os. Odrodzenia), czyli dużej części miasta. – Nasi ludzie cały czas pracują i będą pracować całą noc. Trwa proces lokalizacji awarii – poinformowała nas Małgorzata Kuś, rzecznik Tauronu Ciepło.

Na stronie spółki pojawiła się informacja, że „przypuszczalny termin usunięcia awarii i przywrócenia prawidłowej dostawy ciepła to 28 września godziny popołudniowe”. Tyle że to standardowy komunikat i obecnie nie wiadomo kiedy dostawy ciepła zostaną przywrócone.

Podziel się informacją:


Komentarze

  1. :-( Listopad 19, 2017 at 1:24 pm - Odpowiedz

    Zlikwidujcie piece, mówili! Podłączcie się do sieci CO i nie trujcie, mówili!

  2. stosz Wrzesień 29, 2016 at 2:52 pm - Odpowiedz

    ciekawe dlaczego niektore spoldzielnie blokowaly tauron ciepło? Co Oszczednosci?

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij