Reklama

Awaria ogrzewania w dużej części Katowic

Redakcja
Mieszkańcy kilku dzielnic Katowic nie mają od rana ogrzewania i ciepłej wody (jeśli ta ogrzewana jest z sieci). To efekt awarii jednej z głównych magistral Tauron Ciepło. Jak informuje spółka, jeszcze dziś wieczorem ciepło powinno popłynąć do wszystkich odbiorców.

Awaria została zlokalizowana już w piątek. Żeby można ją było usunąć, konieczne było wstrzymanie dostaw ciepła do części miasta. Problemy z ogrzewaniem i ciepłą wodą mają od rana mieszkańcy Dąbrówki Małej (osiedle Norma i osiedle Michalskiego), Zawodzia, osiedla Paderewskiego, Muchowca, Brynowa, Ligoty, Ochojca i osiedla Odrodzenia. – Mam informację, że usuwanie awarii właśnie się kończy, także do wieczora wszyscy odbiorcy powinni już mieć ogrzewanie – powiedziała nam około godz. 15 Małgorzata Kuś, rzecznik prasowy Tauron Ciepło.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij