Reklama

Atak nożownika w Szopienicach

G. Ż.
Kiedy policjanci dostali informację, że ul. Kantorówny idzie mężczyzna z nożem w ręku, na miejsce od razu pojechali wywiadowcy i funkcjonariusze prewencji. Po chwili namierzyli i zatrzymali 66-latka. Jak się okazało, chwilę wcześniej zaatakował on nożem innego mężczyznę na ogródkach działkowych.

Wszystko działo się około godz. 14 we wtorek. Kilkanaście minut po tym, jak policjanci zatrzymali mężczyznę z nożem, zostali powiadomieni, że do pogotowia ratunkowego zgłosił się mężczyzna z obrażeniami ciała. Powiązali fakty. Ustalili, że około godz. 14 66-latek przyszedł do ogródka działkowego i w pewnym momencie zaatakował nożem jednego z mężczyzn. Potem uciekł. Ranny 65-latek zgłosił się do pogotowia ratunkowego, skąd został przewieziony do szpitala.

Na razie nie wiadomo czy i jakie zarzuty usłyszy zatrzymany mężczyzna. Policjanci ustalają jeszcze wszystkie okoliczności tej sprawy.

Podziel się informacją:


Tagi:

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij