Reklama

Atak maczetami w Bogucicach: policja przesłuchała pierwsze osoby

Zdjęcie ilustracyjne. Źródło: www.slaska.policja.gov.pl.

Łukasz Kądziołka
Policja ma nagranie z monitoringu i przesłuchała jednego z poszkodowanych. Na razie jednak niewiele udało się ustalić w sprawie ataku maczetami w Bogucicach, podczas którego rannych zostało trzech mężczyzn.

O ataku w Bogucicach informowaliśmy w piątek. Grupa osób, która w czwartek wieczorem pojawiła się na ul. Wajdy, miała ze sobą maczety. W brutalnym ataku rannych zostało trzech mężczyzn. Poszkodowani zgłosili się do szpitala, ale przekonywali lekarzy, że nie brali udziału w bójce. Funkcjonariusze dotarli do jednego z nich, ale mężczyzna przez cały czas wypierał się i twierdził, że nie ma związku z czwartkowymi wydarzeniami.

PRZECZYTAJ TEŻ: Kibole pocięli maczetami trzy osoby w Katowicach

Od razu po akcji policja zabezpieczyła nagrania z monitoringu. Widać na nich twarze osób biorących udział w ataku. – W związku z tym monitoringiem są prowadzone dalsze czynności – mówi krótko st.post. Klaudia Jaskólska, z biura prasowego KMP w Katowic. Zdaniem policji, nie ma wystarczających przesłanek, żeby powiązać mężczyzn z nagrania ze środowiskiem pseudokibiców któregoś z klubów. Taki związek widzą za to mieszkańcy dzielnicy, którzy jednoznacznie sugerują, że za atak odpowiadają pseudokibice.

Podziel się informacją:


Komentarze

  1. Max Lipiec 8, 2017 at 6:47 am - Odpowiedz

    I postawić tym bandziorom zarzut usiłowania zabójstwa !!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij