Reklama

Arnold Schwarzenegger odwiedzi Katowice

By Koch / MSC, CC BY 3.0 de, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=38272407

Ł. K.
Światowej sławy gwiazda kina i kulturystyki odwiedzi Katowice. Arnold Schwarzenegger będzie gościem dużej sportowej imprezy. Na razie organizatorzy nie zdradzają szczegółów.

Dzisiaj odbyła się konferencja zapowiadająca drugą edycję Fit Life Expo. W tamtym roku impreza przyciągnęła setki zawodników i tysiące fanów. Swój udział potwierdzili już obecni na dzisiejszym spotkaniu Mariusz Pudzianowski i Mariusz Grochowski, utytułowany zawodnik armwrestlingu. Jednak największą gwiazdą wydarzenia zaplanowanego na 6 i 7 października będzie Arnold Schwarzenegger. Kulturysta, aktor i polityk spotka się tu z fanami. Na razie nie wiadomo na jak długo zostanie w Katowicach. Jak mówi pomysłodawca i organizator imprezy Mateusz Respondek, prezes Global Center Group, szczegóły udziału gwiazdy w Fit Life Expo będą podawane na bieżąco.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij