Reklama

Amazon inwestuje w aglomeracji. Chce zatrudnić 500 osób

G. Ż.
Amazon  rozwija centrum logistyki e-commerce w Sosnowcu.  Niedługo gotowy będzie kolejny budynek o powierzchni 11 000 m kw. M.in. dzięki tej inwestycji, zatrudnienie w oddziale ma wzrosnąć o 500 osób. Firma szuka pracowników i próbuje przekonać chętnych m.in. bezpłatnym transportem do i z pracy, obiadami za złotówkę i opieką medyczną. Rekrutacja już trwa.

Nowy obiekt położony jest w pobliżu obecnie działającego centrum logistyki e-commerce, specjalizującego się w dystrybucji odzieży i obuwia. Nowa część sosnowieckiego oddziału będzie się zajmować wykonywaniem nadruków na ubrania zamówione przez klientów Amazon.

Obecnie firma zatrudnia w Sosnowcu ponad 2500 osób z terenu całej aglomeracji. Rozpoczęła się już rekrutacja na nowopowstałe stanowiska kierownicze i te na poziomie podstawowym. Jak informuje Amazon w swoich ogłoszeniach, pracownicy magazynu mogą liczyć na zarobki w wysokości do 2700 zł brutto miesięcznie. Dodatkowo firma zapewnia prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i zniżkę pracowniczą, obiady za 1 zł i dowóz do pracy.

Amazon to wielki internetowy sklep, który działa na całym świecie i ma w swojej ofercie produkty wielu bardziej i mniej znanych marek.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij