Reklama

Amazon buduje bazę w województwie śląskim. Powstanie kilka tysięcy miejsc pracy

Szymon Kosek
W Sosnowcu powstanie centrum logistyczne Amazona. Zatrudnienie będą mogli w nim znaleźć pracownicy z całego województwa. Może powstać nawet kilka tysięcy miejsc pracy. Rekrutacja na niektóre stanowiska już się rozpoczęła.

Otwarcie bazy planowane jest na IV kwartał 2017 roku. Powstanie w pobliżu granicy Sosnowca z Będzinem i Czeladzią. Nowe centrum ma obsługiwać dostawy i logistykę dla małych i średnich przedsiębiorców prowadzących sprzedaż poprzez portal Amazon. W budynku przechowywana będzie odzież i obuwie.

Firma zapewnia, że wszystkim pracownikom, oprócz wynagrodzenia, zapewniony będzie szereg dodatkowych świadczeń, takich jak bezpłatny transport, prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie. Pracownicy niższych szczebli, z co najmniej rocznym doświadczeniem, przez cztery lata będą mogli liczyć na pokrywanie kosztów szkoleń. Możliwe będzie uzyskanie dofinansowania w wysokości nawet 26 tys. złotych. Już teraz trwa rekrutacja kierowników ds. działalności operacyjnej, inżynierów, pracowników działu kadr, specjalistów ds. finansów i informatyków. Więcej informacji o pracy w firmie można znaleźć pod adresem www.myamazonjob.com/sosnowiec.

Amazon zapowiada też, że będzie współpracował z miejscowymi uczelniami. Firma będzie chciała zatrudniać ich najlepszych absolwentów.

Podziel się informacją:


Tagi:

Komentarze

  1. savalas Luty 23, 2017 at 5:47 pm - Odpowiedz

    bycie ludzkim robotem za 1800-2000 zł z darmowym dojazdem z centrum miasta i ubezpieczeniem to nie są dogodne warunki pracy. Takowe już tu mamy w okolicznych fabrykach, w których trzeba zatrudniać Ukraińców, bo Polacy na takich warunkach pracować nie chcą.

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij