Reklama

Akcja policji przed sklepem z dopalaczami

Zdjęcie nadesłane przez czytelnika.

G. Ż.
Choć wyglądało na to, że to kolejna ofiara dopalaczy, tym razem było inaczej. W niedzielę około godz. 18.30 policjanci zatrzymali na ul. Plebiscytowej mężczyznę, który chwilę wcześniej napadł na innego mężczyznę w Parku Hlonda. Okradł go i pobił. Był ranny w rękę, dlatego na miejsce została też wezwana karetka pogotowia.

W niedzielę około godz. 18 w Parku Hlonda doszło do rozboju. Przy użyciu siły, napastnik ukradł innemu mężczyźnie 70 zł i paczkę papierosów. Pół godziny później leżał już skuty na ul. Plebiscytowej, tuż obok słynnego sklepu z dopalaczami. Miał jednak krwawiącą ranę na ręce i konieczne było wezwanie pogotowia.  Po udzieleniu pomocy trafił do policyjnego aresztu. Zatrzymany mężczyzna jest dobrze znany policji.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij