Reklama

Akcja policji przeciwko przemocy wobec kobiet w centrum Katowic

Redakcja
Będzie można zasięgnąć porady specjalistów, a wolontariusze będą rozdawali białe balony i wstążki. Akcja przeciwko przemocy wobec kobiet ma na celu edukację i pokazanie solidarności dla ofiar. Potrwa kilka godzin.

Dzisiaj policja razem z wolontariuszami z fundacji Podaruj Nadzieję przez kilka godzin będzie promować walkę z przemocą wobec kobiet. Chodzi o uświadomienie przechodniom, że każdy może stać się ofiarą lub świadkiem takiego traktowania. Na placu Szewczyka przed Galerią Katowicką, odbędzie się happening. Rozdawane będą białe wstążki i balony. To znak solidarności z ofiarami przemocy. Będzie też można wziąć udział w konsultacjach ze specjalistami ds. przeciwdziałania przemocy domowej z Ośrodka Interwencji Kryzysowej katowickiego MOPS. Wydarzenie odbędzie się w godzinach 12-16.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij