Reklama

46-latek z Wełnowca handlował amfetaminą

S. K.
Katowiccy policjanci przejęli 3400 działek dilerskich amfetaminy. 46-letni mieszkaniec Wełnowca sprzedawał narkotyki w swoim mieszkaniu.

Policjanci z wydziału antynarkotykowego dowiedzieli się, że w mieszkaniu w Wełnowcu ktoś sprzedaje narkotyki. Ustalili adres i tożsamość zajmującego je mężczyzny. Funkcjonariusze namierzyli 46-latka na ulicy. Już przy nim znaleźli 20 działek dilerskich amfetaminy. W przeszukiwanym mieszkaniu znaleźli kolejną porcję narkotyków. Ilość białego proszku była wystarczająca, by przygotować z niej 3400 działek.

46-letni mężczyzna trafił do aresztu. Postawiono mu już zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków, został też objęty policyjnym dozorem. 46-latkowi grozi do 10 lat więzienia.

Podziel się informacją:


Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij