Reklama

10 osób zatrzymanych z maczetami w Bogucicach [WIDEO]

Ł. K.
Mieli przy sobie pałki, maczety, siekiery i broń. 10-osobowa grupa mężczyzn, najprawdopodobniej pseudokibiców, została zatrzymana w niedzielę w Bogucicach. Wszystko wskazuje na to, że funkcjonariusze zapobiegli tzw. ustawce.

Grupa dziesięciu mężczyzn została zatrzymana w Bogucicach. Przedmioty, które mieli przy sobie wskazują na to, że musieli planować wyjazd już wcześniej. W niedzielę wieczorem zauważyli ich policjanci patrolujący Bogucice. Obok skrzyżowania ulic Markiefki i Piotra stały zaparkowane samochody, które przyciągnęły uwagę funkcjonariuszy. Zablokowali im wyjazd i wezwali wsparcie. Na miejsce przyjechały kolejne radiowozy. Policjanci wylegitymowali dziesięciu mężczyzn. W stosunku do jednego z nich musieli użyć gazu.

Ważniejsze jest jednak to, co znaleźli w samochodach. Podczas przeszukiwania Nissana Qashqai i Skody Fabia odkryli m.in. sześć maczet, dwie siekiery, nóż, kilka drewnianych pałek i kominiarki. Zabezpieczono też przedmioty, które mogą być bronią palną. Teraz są one sprawdzane. Policja nie potwierdza informacji o tym, że mężczyźni w wieku 19-40 lat są związani z pseudokibicami któregoś z klubów. Nie wiadomo też jaki był ich cel.  Teraz dziesięciu zatrzymanych może odpowiedzieć za posiadanie w miejscu publicznym niebezpiecznych narzędzi.

Podziel się informacją:


Komentarze

 1. Lesze Listopad 8, 2017 at 11:50 pm - Odpowiedz

  Za posianie tych maczet w miejscu publicznym powinni dostać parę lat . po co im to ? są zagrożeniem dla obywateli. no i to prawda

 2. Janek Listopad 8, 2017 at 6:30 pm - Odpowiedz

  Patologia się bawi. Takich to mamy swoich własnych „islamistów” – jak ktoś nie wyznaje ich kibolskiej „wiary” to niewierny i zginąć powinien. Pojechaliby i się przyłączyli do Państwa Islamskiego i tam bawili w wojnę bez przeszkód.

 3. abc Listopad 8, 2017 at 5:10 pm - Odpowiedz

  brawo. jechać z tym elementem !

 4. monika Listopad 8, 2017 at 4:33 pm - Odpowiedz

  w bagażniku gustownie siekiera i fotelik dziecięcy – przykładny tatuś

 5. tsm Listopad 8, 2017 at 2:57 pm - Odpowiedz

  Jakby to byli muslimy to na caly swiat by o tym bylo.

 6. Janek Listopad 8, 2017 at 2:04 pm - Odpowiedz

  A kiedy to zdarzenie miało miejsce?

  • .... Listopad 8, 2017 at 4:23 pm Odpowiedz

   W niedziele 5.11.17

Dodaj komentarz

*
*

Kontynuując przeglądanie tej strony zgadzasz się na używanie ciasteczek. Więcej informacji

Korzystanie z ciasteczek "cookies" jest ustawione na "zezwalaj". Używamy ich by pozwalać na jak najlepsze używanie tego serwisu www i dla dopasowywania reklam. Jeżeli będziesz kontynuował przeglądanie tej witryny bez zmieniania ustawień ciasteczek "cookies" w przeglądarce lub jeżeli klikniesz "Akceptuję" to znaczy, że wyrażasz zgodę na ich używanie.

Zamknij